Արտահերթ նստաշրջանի օրակարգում հարկային օրենքների փոփոխությունն է
Ազգային ժողովը դեկտեմբերի 24-ի արտահերթ նիստում շարունակեց հարկային փաթեթի քննարկումը: Պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի տեղակալ Ահարոն Չիլինգարյանը պարզաբանումներ տվեց պատգամավորներին հուզող հարցերի վերաբերյալ` մանրամասնելով հիմնականում «Արտոնավճարների մասին» օրենքի նախագիծը: Պատգամավորների...
Դեկտեմբերի 24-ին ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանն այցելեց ՀՀ  աշխատանքի եւ սոցիալական ապահովության նախարարության «Զատիկ» մանկատուն: Մանկատունը հիմնադրվել է 1993 թ-ին: Այդ ժամանակ հաստատության սաներն ընդամենը 4-5 հոգի էին: 15 տարի անց «Զատիկ» մանկատանն ապրում է  4-18 տարեկան 80 երեխա: Հաստատութ...

In the Agenda of the Extraordinary Session is the Amendment of the Tax Laws
On December 24, at the extraordinary sitting, the National Assembly continued the debate on the Tax Package. The First Deputy Head of the State Revenue Committee of Armenia, Mr. Aharon Chilingaryan clarified the draft law on Patent Payment.Mr. Vardan Ayvazyan, Chairman of the Standing Committee on E...
On December 24 NA Speaker Mr Hovik Abrahamyan visited Zatik orphanage of the Ministry of Labor and Social Affairs. The orphanage was founded in 1993. At that time there were only 4-5 children there. After 15 years there are 80 children of 4-18 age in that orphanage. Accompanied with the director of ...