Արտահերթ նստաշրջանի օրակարգում հարկային օրենքների փոփոխությունն է
Ազգային ժողովը դեկտեմբերի 24-ի արտահերթ նիստում շարունակեց հարկային փաթեթի քննարկումը: Պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի տեղակալ Ահարոն Չիլինգարյանը պարզաբանումներ տվեց պատգամավորներին հուզող հարցերի վերաբերյալ` մանրամասնելով հիմնականում «Արտոնավճարների մասին» օրենքի նախագիծը: Պատգամավորների...
Դեկտեմբերի 24-ին ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանն այցելեց ՀՀ  աշխատանքի եւ սոցիալական ապահովության նախարարության «Զատիկ» մանկատուն: Մանկատունը հիմնադրվել է 1993 թ-ին: Այդ ժամանակ հաստատության սաներն ընդամենը 4-5 հոգի էին: 15 տարի անց «Զատիկ» մանկատանն ապրում է  4-18 տարեկան 80 երեխա: Հաստատութ...

В повестке дня внеочередной сессии – изменение налоговых законов
24  декабря НС продолжило на внеочередном заседании обсуждение налогового пакета.Заместитель председателя  Государственного комитета по доходам А.Чилингарян выступил с раз’яснениями по волнующим  депутатов  вопросам, детализируя в основном проект закона “О патентной плате”....
24 декабря Председатель НС О.Абраамян посетил детский дом “Затик” Министерства труда и социальных вопросов РА. Детдом основан в 1993 г. В то время в детдоме было всего 4-5 питомцев. Спустя 15 лет в “Затике” проживало уже 80 детей в возрасте 4-18 лет. В сопровождении директора учреждения А.Мнацаканян...