Համաձայնագրով շահավետ միջավայր եւ փոխադարձ առեւտրային հարաբերությունների զարգացման պայմաններ կստեղծվեն ԵԱՏՄ անդամ պետությունների եւ Սինգապուրի միջեւ
Օրենքի նախագծի նպատակն է ստեղծել շահավետ միջավայր եւ պայմաններ փոխադարձ առեւտրային հարաբերությունների զարգացման եւ փոխադարձ հետաքրքրություն ներկայացնող բնագավառներում կողմերի միջեւ տնտեսական համագործակցության խթանման համար, ինչպես նաեւ վերացնել կողմերի միջեւ առեւտրային եւ ներդրումային խոչընդոտները, ...
Ազգային ժողովի խորհրդի` հունվարի 23-ի արտահերթ նիստում ժամը 12:00-ին նիստի իրավազորության համար բավարար թվով խորհրդի անդամներ չեն գրանցվել: ԱԺ նախագահ Ալեն Սիմոնյանը տեղեկացրել է, որ ԱԺ խորհրդի աշխատակարգի 6-րդ կետի համաձայն, եթե խորհրդի գրանցված անդամների թիվը նիստի իրավազորության համար բավարար չէ,...

Beneficial Environment and Conditions for Development of Mutual Trade Relations by Agreement to Be Created between the EAEU Member States and Singapore The goal of the draft law is to create beneficial environment and conditions for development of mutual trade relations and boosting economic cooperation between the sides in the spheres of mutual interest, as well as to eliminate the trade and investment obstacles between the sides, to decrease the ...
Extraordinary Sitting of NA Council Not Held On January 23 at 12:00, in the extraordinary sitting of the National Assembly sufficient number of the members of the Council were not registered for legal powers of the sitting.The NA President Alen Simonyan informed that pursuant to paragraph 6 of the NA Council work order, if the number of the re... |