Մայիսի 19-ին տեղի են ունեցել ԱՊՀ միջխորհրդարանական վեհաժողովի խորհրդի, Մշակույթի, տեղեկատվության, տուրիզմի եւ սպորտի, Իրավական հարցերի, Քաղաքական հարցերի եւ միջազգային համագործակցության մշտական հանձնաժողովների, ինչպես նաեւ ԱՊՀ երիտասարդական ՄԽՎ նիստերը, որոնց մասնակցել են ԱԺ եվրոպական ինտեգրման մշտա...
Աշխատանքային այցով Աթենքում գտնվող ՀՀ ԱԺ փոխնախագահ, Հայաստան-Հունաստան պատգամավորական բարեկամության խմբի ղեկավար Էդուարդ Շարմազանովը մայիսի 20-ին հանդիպում է ունեցել Հունաստանի Հանրապետության խորհրդարանի առաջին փոխխոսնակ Անաստասիոս Կուրակիսի, Հունաստան-Հայաստան բարեկամության խմբի ղեկավար Էլենի Ստամ...

On May 19, the meetings of the Inter-parliamentary Assembly (IPA) of CIS, of the Permanent Commissions on Culture, Information, Tourism and Sport, on Legal Issues, on Political Issues and Political Cooperation, as well as the CIS Youth IPA Forum, where the Chair of the NA Standing Committee on Europ...
On May 20, the RA NA Deputy Speaker, the Head of Armenia-Greece Parliamentary Friendship Group Eduard Sharmazanov being in Athens on a working visit had a meeting with the First Deputy Speaker of the Hellenic Parliament Anastasios Kourakis, the Head of Greece-Armenia Parliamentary Friendship Group E...