Սեպտեմբերի 17-ին ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանի նախաձեռնությամբ ԱԺ գյուղատնտեսական եւ բնապահպանական հարցերի մշտական հանձնաժողովը կազմակերպել էր լսումներ՝ մայիսի 12-ին Արմավիրի մարզի կարկտահարության հետեւանքներիվերացմանն ուղղված միջոցառումների ամփոփման վերաբերյալ։ ՀՀ ԱԺ գյուղատնտեսության եւ բնապահպանու...
Սեպտեմբերի 17-ին Հայաստան-Գերմանիա բարեկամական խմբի ղեկավար Արտակ Դավթյանը, անդամներ Կարինե Պողոսյանը, Շիրակ Թորոսյանը, Միքայել Մելքումյանը եւ Թեւան Պողոսյանը հանդիպեցին Բեռլինի Հումբոլդտի համալսարանի գիտնականների հետ: Հանդիպման ընթացքում քննարկվեցին հայ-գերմանական կրթական եւ մշակութային կապերի զարգ...

On September 17 on the initiative of the NA President Hovik Abrahamyan the NA Standing Committee on Agriculture and Environment organized hearings on summarizing the events directed to the elimination of consequences of hailing in Armavir Marz on May 12. In his opening word the Committee Chairman Ma...
On September 17 the Head of Armenia-Germany Friendship Group Artak Davtyan, members Karine Poghosyan, Shirak Torosyan, Mikayel Melkumyan and Tevan Poghosyan met with the scientists of Berlin Humboldt University.In the course of the meeting a number of issues relating to the development of the Armeni...