Հոկտեմբերի 16-ին ԱԺ տնտեսական հարցերի եւ ԱԺ գիտության, կրթության, մշակույթի, երիտասարդության եւ սպորտի հարցերի մշտական հանձնաժողովները նիստեր գումարեցին:ԱԺ տնտեսական հարցերի մշտական հանձնաժողովը Վարդան Այվազյանի նախագահությամբ քննարկեց ՀՀ հանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի 2014 թվական...
Աշխատանքային այց ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիր
ԱԺ պաշտպանության, ազգային անվտանգության եւ ներքին գործերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Կորյուն Նահապետյանը, հանձնաժողովի անդամներ Արթուր Ստեփանյանը, Խաչատուր Քոքոբելյանը, Առաքել Մովսիսյանը, Թեւան Պողոսյանը եւ Իշխան Խաչատրյանը հոկտեմբերի 16-ին աշխատանքային այցով եղան ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրում:Ա...
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանի շնորհավորական ուղերձը Հայ մամուլի օրվա առթիվ
«ԶԼՄ-ների հարգելի ներկայացուցիչներ, ջերմորեն շնորհավորում եմ ձեզ Հայ մամուլի օրվա առթիվ: Իր գոյության բոլոր ժամանակներում մամուլը եղել է հասարակական տրամադրությունների առաջին ցուցիչը: Այսօր հասարակությունն ավելի զգայուն է ու ակտիվ, ավելի արագ ու անմիջական է արձագանքում իրադարձություններին ու երեւույ...

On October 16 the NA Standing Committees on Economic Affairs and on Science, Education, Culture, Youth and Sport convened sittings.The NA Standing Committee on Economic Affairs moderated by Vardan Ayvazyan debated the programme of the activity of the RA Public Services Regulatory Commission for 2014...
Working Visit to the RA Police Educational Complex
The Chairman of the NA Standing Committee on Defense, National Security and Internal Affairs Koryun Nahapetyan, members of the Committee Artur Setpanyan, Khachatur Kokobelyan, Arakel Movsisyan, Tevan Poghosyan and Ishkhan Khachatryan visited the RA Police Educational Complex on a working visit ...
Congratulatory Message by the President of the RA National Assembly Hovik Abrahamyan on Armenian Press Day
“Dear representatives,I warmly congratulate you on Armenian Press Day.In all times of its existence the press has been the first indicator of the public moods. Today the society is more sensitive and active, more rapidly and directly reacts to the events and phenomena. And the role of the mass media...