Սա ոչ այլ ինչ է, քան արցախահայության բնաջնջման հերթական փորձ. Ալեն Սիմոնյան
ՀՀ ԱԺ նախագահ Ալեն Սիմոնյանն իր թվիթերյան էջում անդրադարձել է ադրբեջանցիների կողմից Ստեփանակերտ-Գորիս մայրուղու փակմանը եւ դրա հետեւանքով ստեղծված իրավիճակին: ԱԺ նախագահը, մասնավորապես, նշել է. «Քաղաքացիական հագուստով եւ սպայական կոչումով «բնապահպանները», Արցախը Հայաստանին կապող միակ ճանապարհը ...
ՀՀ ԱԺ տնտեսական հարցերի մշտական հանձնաժողովը դեկտեմբերի  14-ին` ժամը 11:00-ին, ԱԺ նիստերի դահլիճում անցկացնում է խորհրդարանական լսումներ` «ՀՀ հարկային օրենսգրքում փոփոխություններ եւ լրացումներ կատարելու մասին» եւ կից օրենքների նախագծերի փաթեթի վերաբերյալ:   ...

Alen Simonyan: This is Nothing More Than Another Try of Ethnic Cleansing of Armenians of Artsakh
The RA NA President Alen Simonyan on twitter referred to the blocking of Stepanakert-Goris highway by the Azerbaijanis and the situation created because of that. The NA President noted particularly:“So-called “environmentalists” in civilian outfit and officer ranks blocked the only route connecting ...
On December 14 at 11:00, in the NA Session Hall the RA NA Standing Committee on Economic Affairs will hold parliamentary hearings on Making Amendments and Addenda to the RA Tax Code and the enclosed package of draft laws. ...