Խորհրդարանը հաստատեց «ՀՀ 2006 թ. պետական բյուջեի կատարման տարեկան հաշվետվությունը»
102 կողմ, 1 դեմ եւ 9 ձեռնպահ ձայների հարաբերակցությամբ քվեարկելով` Ազգային ժողովը սեպտեմբերի 12-ին, երկօրյա քննարկումից հետո, հաստատեց «ՀՀ 2006 թ. պետական բյուջեի կատարման տարեկան հաշվետվությունը»: Օրակարգային հաջորդ հարցը, որին անդրադարձան օրենսդիրները, պատգամավորներ Հրանուշ Հակոբյանի եւ Կարեն Կարա...
12.09.2007
Մարզական հաղթանակներ` շնորհիվ վարպետության ու ոգու
Սեպտեմբերի 12-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանն ընդունեց Հայաստանի կարատեի ազգային հավաքականի մարզիկներին` ‎‎ֆեդերացիայի նախագահ Գրիգոր Միքայելյանի եւ Հայ Առաքելական եկեղեցու Արցախի թեմի առաջնորդ Պարգեւ արքեպիսկոպոս Մարտիրոսյանի գլխավորությամբ: Աժ նախագահ Տիգրան Թորոսյանը շնորհավորեց ազգ...

Парламент утвердил “Годовой отчет по исполнению Государственного бюджета РА за 2006 год”
Проголосовав в соотношении 102 – “за”, 1 – “против” и 9 – “воздержавшихся” голосов, Национальное Собрание 12 сентября, после двудневных дебатов, утвердило “Годовой отчет по исполнению Государственного бюджета РА за 2006 год”.Следующим вопросом повестки дня, к которому обратились законодатели, были з...
12.09.2007
Спортивные победы – благодаря воле и мастерству
12 сентября Председатель НС РА Тигран Торосян  принял спортсменов национальной сборной  Армении по каратэ во главе с председателем федерации  Григором Микаэляном и предводителем Арцахской епархии Армянской Апостольской Церкви (ААЦ)  архиепископом Паргевом Мартиросяном.Председател...