ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը աշխատանքային այցով կմեկնի Բրյուսել
Հուլիսի 12-ին երկօրյա աշխատանքային այցով  Բրյուսել  / Բելգիայի Թագավորություն/ կմեկնի  ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած պատվիրակությունը: Բրյուսելում ՀՀ ԱԺ նախագահը հանդիպումներ կունենա  Բելգիայի Սենատի նախագահ Արման դը Դեկերի, Եվրոպական խորհրդարանի փոխնախագահ  Լասլ...
09.07.2010
Ստացվել է 1518 նամակ
«Քաղաքացիների առաջարկությունները, դիմումները եւ բողոքները քննարկելու կարգի մասին» ՀՀ օրենքի համաձայն` ԱԺ քարտուղարության ընդհանուր բաժինը հրապարակում է 2010 թ. երկրորդ  եռամսյակի նամակների քննարկման արդյունքների համառոտ տեղեկատվությունը: Ընդունվել, գրանցվել եւ  ԱԺ նախագահին  է հանձնվե...

RA NA Speaker Hovik Abrahamyan to Leave for Brussels on a Working Visit
On July 12 the delegation led by RA NA Speaker Hovik Abrahamyan will leave for Brussels /Kingdom of Belgium/ on a two-day working visit. In Brussels RA NA Speaker will have meetings with the President of the Senate of Belgium Armand de Decker, the Vice-President of the European Parliament Lászl...
09.07.2010
1518 Letters Received
According to RA Law On the Order of Discussing the Citizens’ Proposals, Applications and Complaints, the General Division of NA Secretariat gives brief information of the results of the discussion of the letters of 2010 second quarter. 423 citizens’ letters were received, registered and handed to NA...