ԱԺ պաշտպանության եւ անվտանգության հարցերի մշտական հանձնաժողովն Անդրանիկ Քոչարյանի նախագահությամբ հուլիսի 7-ին հրավիրած արտահերթ նիստում հավանություն է տվել հանձնաժողովի որոշմանը` 2022 թ. հուլիսի 12-ին` ժամը 11:00-ին, Ազգային ժողովի նիստերի դահլիճում հրավիրել խորհրդարանական լսումներ` «Ներքին գործերի ...
ԱԺ առողջապահության հարցերի մշտական հանձնաժողովի արտահերթ նիստում Առողջապահության նախարարի տեղակալ Արմեն Նազարյանը երկրորդ ընթերցմամբ քննարկման է ներկայացրել ««Պետական գույքի մասնավորեցման 2017-2020 թվականների ծրագրի մասին» օրենքում լրացում եւ փոփոխություն կատարելու մասին» ու ««Դեղերի մասին» օրենքում...

At July 7 extraordinary sitting moderated by Andranik Kocharyan, the NA Standing Committee on Defense and Security approved the decision of the Committee to convene parliamentary hearings on the theme “The Creation of the Ministry of Interior Affairs, the Importance of the Civilian Oversight” in the...
The bills on Making Addendum and Amendment to the Law on State Property Privatization Programme for 2017-2020 and on Amending the Law on Medicines presented by the Deputy Minister of Health Care Armen Nazaryan were debated in the second reading at the extraordinary sitting of the NA Standi...