ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը պարգեւատրեց ուսուցիչների
Հոկտեմբերի 5-ին Երեւանն ու մարզերը ներկայացնող մանկավարժներ հյուրընկալվել էին խորհրդարանում: Ուսուցչի տոնի առթիվ Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանի կարգադրությամբ  կրթության բնագավառում ներդրած մեծ ավանդի համար  հանրապետության տարբեր դպրոցների  53  ուսուցիչներ պարգեւա...
ՀՀ ԱԺ նախագահ, Միջխորհրդարանական Միությունում ԱԺ պատվիրակության ղեկավար Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած պատվիրակությունը  հոկտեմբերի 7-9-ը Ժնեւում կմասնակցի Միջխորհրդարանական Միության 129-րդ վեհաժողովին: Այցի ընթացքում նախատեսվում են երկկողմ հանդիպումներ մի շարք  երկրների խորհրդարանների նախագա...

On October 5 pedagogues representing Yerevan and marzes were hosted in the parliament. On the occasion of the Teacher’s Day by the order of the President of the National Assembly Hovik Abrahamyan 53 teachers from different schools of the republic were awarded for big contribution to the sphere ...
05.10.2013
The delegation led by the RA NA President, Head of the NA Delegation in the Inter-Parliamentary Union will take part in the 129th Assembly of the Inter-Parliamentary Union in Geneva on October 7-9. During the visit bilateral meetings with the presidents of the parliaments of a number of countries ar...