Հունիսի 5-ին ՀՀ ԱԺ ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի եւ ԱԺ պաշտպանության ու անվտանգության հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում Մանե Թանդիլյանի եւ Անդրանիկ Քոչարյանի նախագահությամբ քննարկվել են «ՀՀ 2019թ-ի պետական բյուջեի կատարման մասին» տարեկան հաշվետվությամբ նախատեսված ՀՀ ոստիկանութ...
ՀՀ Ազգային ժողովը հունիսի 5-ին մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում սկսել է «Հայաստանի Հանրապետության 2019 թվականի պետական բյուջեի կատարման մասին» տարեկան հաշվետվության քննարկումները, որը վարել է ՀՀ ԱԺ ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Մանե Թանդիլյանը: Ներկա է եղ...
Այսօր` 2020 թ. հունիսի 5-ին, Եվրոպայի խորհրդի խորհրդարանական վեհաժողովի (ԵԽԽՎ) իրավաբանական հարցերի եւ մարդու իրավունքների հանձնաժողովի նիստում ՀՀ Ազգային ժողովի պետական-իրավական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Վլադիմիր Վարդանյանը, ով նաեւ Եվրոպայի խորհրդի խորհրդարանական վեհաժողովի մարդու իրավո...
ՀՀ Ազգային ժողովի պաշտպանության եւ անվտանգության հարցերի ու ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում «ՀՀ 2019 թվականի պետական բյուջեի կատարման մասին» տարեկան հաշվետվության քննարկումների ուղիղ հեռարձակումը՝ այստեղ։...
Խորհրդարանական ճեպազրույցների ուղիղ հեռարձակումը` կից: ...
ՀՀ ԱԺ մտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում «ՀՀ 2019 թվականի պետական բյուջեի կատարման մասին» տարեկան հաշվետվության քննարկման ուղիղ հեռարձակումը՝ կից։ ...

On June 5, at the joint sitting of the RA NA Standing Committee on Financial-Credit and Budgetary Affairs and the RA NA Standing Committee on Defense and Security the annual executive papers by the RA Police, the Ministry of Emergency Situations and the National Security Service designed by the annu...
On June 5, at the joint sitting the RA National Assembly began the debates of the annual report on Execution of the RA State Budget for 2019, moderated by the Chair of the RA NA Standing Committee Mane Tandilyan. The RA NA Speaker Ararat Mirzoyan attended the sitting.The RA Prime Minister Nikol Pash...
Today, on June 5 2020, at the meeting of the Committee on Legal Affairs and Human Rights of the Parliamentary Assembly of the Council of Europe (PACE), Mr. Vladimir Vardanyan, the Chair of the Standing Committee on State and Legal Affairs of the National Assembly of the Republic of Armenia and the C...