Գալուստ Սահակյանն ընդունել է Հարավային Կոնեկտիկուտի պետական համալսարանի ռեկտորին
ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը հուլիսի 3-ին ընդունել է Հարավային Կոնեկտիկուտի պետական համալսարանի ռեկտոր Մերի Փափազյանին: Հյուրին ուղեկցել է Խաչատուր Աբովյանի անվան հայկական պետական մանկավարժական համալսարանի (ՀՊՄՀ) ռեկտոր Ռուբեն Միրզախանյանը: ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը, ողջունելով հյուրերին Ազգային ...
Հայաստանի եւ Բելառուսի խորհրդարանների միջեւ համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի անդամները մանրամասներ են ներկայացրել հանձնաժողովի նիստի աշխատանքներից
Հուլիսի 3-ին Ազգային ժողովում տեղի է ունեցել ՀՀ Ազգային ժողովի եւ Բելառուսի Հանրապետության Ազգային ժողովի միջեւ համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի անդամների մամուլի ասուլիսը: ԱԺ փոխնախագահ, հանձնաժողովի համանախագահ Էդուարդ Շարմազանովը, անդամներ Տաճատ Վարդապետյանը, Գագիկ Մելիքյանը եւ Ար...

Galust Sahakyan Receives the President of Southern Connecticut State University
On July 3 the NA President Galust Sahakyan received Mary A. Papazian, President of Southern Connecticut State University. The President of Khachatur Abovyan Armenian State Pedagogical University (ASPU) Ruben Mirzakhanyan accompanied the guest.Welcoming the guest in the National Assembly, the NA Pres...
Members of the Inter-Parliamentary Committee on Cooperation between the Parliaments of Armenia and Belarus Present Details on the Works of the Committee Sitting
On July 3 in the National Assembly the press conference of the members of the Inter-Parliamentary Committee on Cooperation between the RA National Assembly and the RB National Assembly was held. The NA Deputy Speaker, the Co-Chair of the Committee Eduard Sharmazanov, members Tatshat Vardapetyan, Gag...