ԱԺ մշտական հանձնաժողովի աշխատանքային այցը ՀՀ ճանապարհային ոստիկանություն
Ապրիլի 3-ին ԱԺ պաշտպանության, ազգային անվտանգության եւ ներքին գործերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Կորյուն Նահապետյանը, հանձնաժողովի անդամները աշխատանքային այցով եղան ՀՀ ճանապարհային ոստիկանությունում, ծանոթացան ծառայության աշխատանքներին, ոլորտում կատարված բարեփոխումների ընթացքին: ՀՀ ճանապարհային ոս...
ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը հանդիպեց 8-ամյա Սիմոն Հարությունյանի հետ
Ապրիլի 3-ին Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանի հյուրը 8-ամյա Սիմոն Հարությունյանն էր, ով խորհրդարան էր այցելել հոր ուղեկցությամբ: Հանդիպումը կայացավ Սիմոնի խնդրանքով: Խորհրդարանի ղեկավարը առանձնահատուկ ջերմությամբ ընդունեց տղային եւ ծավալված անկաշկանդ զրույցի ընթացքում Սիմոնը ԱԺ նախագահին պատմ...

Working Visit of the NA Standing Committee to the RA Traffic Police Department
On April 3 the Chairman of the NA Standing Committee on Defense, National Security and Internal Affairs Koryun Nahapetyan, the members of the Committee had been to the RA Traffic Police Department with a working visit, got acquainted with the works of the service and the procedure of the reforms mad...
03.04.2014
RA NA President Hovik Abrahamyan Meets with 8-Year Old Simon Harutyunyan
On April 3 the President of the National Assembly Hovik Abrahamyan’s guest was 8-year old Simon Harutyunyan, who visited the parliament accompanied by his father. The meeting was held at Simon’s request. The head of the parliament received the boy with special warmness and during the sincere talk Si...