Քննարկվել են ՀՀ Ազգային ժողովի եւ ՌԴ ԴԺ Դաշնության խորհրդի աշխատակազմերի համագործակցության հարցեր
ՀՀ ԱԺ աշխատակազմի ղեկավար-գլխավոր քարտուղար Արա Սաղաթելյանը Մոսկվայում աշխատանքային հանդիպում է ունեցել ՌԴ ԴԺ Դաշնության խորհրդի աշխատակազմի ղեկավար Սերգեյ Մարտինովի հետ: Կողմերն անդրադարձել են խորհրդարանական գործունեության ապահովմանն ուղղված աշխատանքներին, կարեւորել աշխատակազմերի մակարդակով փորձի փ...
ՀՀ ԱԺ աշխատակազմի ղեկավար-գլխավոր քարտուղար Արա Սաղաթելյանը Մոսկվայում հանդիպում է ունեցել ՌԴ ԴԺ Պետական դումայի աշխատակազմի ղեկավար-գլխավոր քարտուղար Տատյանա Վորոնովայի հետ: Հանդիպմանը մասնակցել են նաեւ ՀՀ ԱԺ աշխատակազմի հանրային կապերի վարչության պետ Արսեն Բաբայանը, արարողակարգի վարչության պետ Արտ...
Մոսկվա կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում ՀՀ ԱԺ նախագահ Արա Բաբլոյանի անունից փետրվարի 14-ին Ռուսաստանի Դաշնությունում Հայաստանի Հանրապետության դեսպանատանը կազմակերպվել է ընդունելություն, որին ներկա են եղել 12 երկրների դեսպաններ, ՌԴ ԴԺ Դաշնության խորհրդի եւ Պետական դումայի պատգամավորներ, հայ համայ...

Issues of Cooperation of Staffs of RA National Assembly and the RF FA Federal Council Discussed
The RA NA Chief of Staff-Secretary General Ara Saghatelyan had a working meeting with the Chief of Staff-Secretary General of the RF FA Council of Federation Sergey Martinov in Moscow.The sides touched upon the works on the provision of the parliamentary activities, highlighted the exchange of exper...
The RA NA Chief of Staff-Secretary General Ara Saghatelyan had a meeting with the Chief of Staff-Secretary General of the RF FA State Duma Tatyana Voronova in Moscow.The Head of the Public Relations Department of the RA NA Staff Arsen Babayan, the Head of the Protocol Department Artak Hovhannisyan, ...
On February 14, within the framework of the working visit to Moscow on behalf of the RA NA Speaker Ara Babloyan a reception was organized in the Embassy of the Republic of Armenia to the Russian Federation, where Ambassadors of 12 countries, deputies of the RF FA Council of the Federation and the St...