ՀՀ ԱԺ աշխատանքային խորհրդակցությունում
Ապրիլի 7-ին տեղի է ունեցել ՀՀ ԱԺ աշխատանքային խորհրդակցությունը, որը վարել է ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Գալուստ Սահակյանը:
Հինգերորդ գումարման ԱԺ տասնմեկերորդ նստաշրջանի օրակարգում լրացումներ կատարելու մասին որոշման նախագծում ընդգրկվել են 16 հարց, 6 միջազգային պայմանագիր: ԱԺ առաջիկա քառօրյա նիստերի օրակարգի որոշման նախագծում ընդգրկվել են 93 հարց, 29 միջազգային պայմանագիր:
Հինգերորդ գումարման ԱԺ տասնմեկերորդ նստաշրջանի օրակարգում լրացումներ կատարելու մասին եւ ապրիլի 10-13-ի ԱԺ նիստերի օրակարգի մասին որոշումների նախագծերի քվեարկությունը տեղի կունենա Ազգային ժողովի ապրիլի 10-ի նիստում:
«Սիրելի մայրեր, շնորհավորում եմ Մայրության եւ գեղեցկության օրվա առթիվ: Իր նշանակությամբ ու բովանդակությամբ այս օրը խորհրդանշում է արժեքների մի ամբողջություն, որոնք առաջնահերթություն են մեզանում, որոնք մեր կյանքը դարձնում են ավելի լուսավոր ու իսկապես հարուստ, որոնք ամրապնդում են մեր հոգեւոր ու բարոյա...

7 апреля состоялось рабочее совещание парламента, которое вел Председатель НС Г.Саакян.
В проект решения о повестке дня одиннадцатой сессии НС пятого созыва включено 16 вопросов,  6 международных договоров. В проект решения повестки дня предстоящих четырехдневных заседаний НС включено  93  вопроса, 29  международных договоров.
Проекты решений о внесении дополнений в повестку дня одиннадцатой сессии НС пятого созыва и повестке дня четырехдневных заседаний 10 – 13 апреля будут утверждены голосованием на заседании парламента 10 апреля.
07.04.2017
Поздравление Г.Саакяна с Днем Материнства и Красоты
“Дорогие матери,поздравляю вас с праздником Материнства и Красоты!Своей целью и содержанием этот день символизирует единство главных для нас ценностей, делающих нашу жизнь действительно светлее и богаче, укрепляющих наши духовные и нравственные ориентиры. Каждая из этих ценностей имеет определенные ...