ՀՀ ԱԺ պատգամավոր, «Դպրոց-կենտրոնների միություն» իրավաբանական անձանց միության նախագահ Ռուզաննա Մուրադյանի ուղեկցությամբ սեպտեմբերի 15-ին Գերմանիայի, Ռումինիայի, Մոլդովայի, Լատվիայի, Հունաստանի, Ուկրաինայի, Իտալիայի եւ Բուլղարիայի քաղաքացիական հասարակության ներկայացուցիչներն այցելել են Ծիծեռնակաբերդի Հայոց մեծ եղեռնի հուշահամալիր։
Հյուրերը ծաղիկներ են խոնարհել անմար կրակի մոտ եւ լռությամբ ու խոնարհումով հարգել սուրբ նահատակների հիշատակը։
ՀՀ ԱԺ փոխնախագահ Հերմինե Նաղդալյանը սեպտեմբերի 15-ին հանդիպել է Ռումինիայից, Իտալիայից, Գերմանիայից, Հունաստանից, Բուլղարիայից, Մոլդովայից, Ուկրաինայից եւ Լատվիայից Հայաստան ժամանած քաղաքացիական հասարակության ներկայացուցիչների հետ: Հանդիպմանը ներկա է եղել ԱԺ պատգամավոր, «Դպրոց-կենտրոնների միություն»...
Եվրոպական ութ երկրների՝ Գերմանիա, Ռումինիա, Մոլդովա, Լատվիա, Հունաստան, Ուկրաինա, Իտալիա, Բուլղարիա, քաղաքացիական հասարակության ներկայացուցիչները սեպտեմբերի 15-ին խորհրդարանում հանդիպել են ՀՀ ԱԺ պատգամավոր, «Դպրոց-կենտրոնների միություն» իրավաբանական անձանց միության նախագահ Ռուզաննա Մուրադյանի հետ։ Ո...

On September 15, accompanied by the RA NA deputy, President of the Union of School-Centers Union of Legal Entities Ruzanna Muradyan the representatives of the civil society of Germany, Romania, Moldova, Latvia, Greece, Ukraine, Italy and Bulgaria visited Tsitsernakaberd Memorial Complex of the Armenian Genocide.
The guests laid flowers at the eternal fire and in silence and bowing paid tribute to the martyrs’ memory.
On September 15, the RA NA Deputy Speaker Hermine Naghdalyan met with the civil society representatives of Romania, Italy, Germany, Greece, Bulgaria Moldova, Ukraine and Latvia, who arrived in Armenia. The RA MP, President of the Union of School-Centers Union of Legal Entities Ruzanna Muradyan atten...
On September 15, the representatives of the civil society of the European eight countries: Germany, Romania, Moldova, Latvia, Greece, Ukraine, Italy and Bulgaria, met with the RA MP, President of the Union of School-Centers Union of Legal Entities Ruzanna Muradyan.Welcoming the guests, the RA MP has...