Սեպտեմբերի 13-ին՝ ժամը 18:30-ին, ՀՀ ԱԺ նոր մասնաշենքի 314 սրահում տեղի կունենա «4+4+4» ձեւաչափով աշխատանքային խմբի կողմից Հայաստանի Հանրապետությունում ընտրական գործընթացների կազմակերպման եւ անցկացման մասին համաձայնագրի վերջնական կազմման եւ ստորագրման աշխատանքային նիստը:
Միջոցառումը լուսաբանել ցանկացող լրագրողները պետք է տեղում լինեն մինչեւ ժամը 18:15-ը:
Սեպտեմբերի 13-ին Ազգային ժողովում տեղի է ունեցել «4+4+4» ձեւաչափով աշխատանքային խմբի կողմից Հայաստանի Հանրապետությունում ընտրական գործընթացների կազմակերպման եւ անցկացման մասին փաստաթղթի վերջնական կազմման եւ ստորագրման աշխատանքային նիստ, որի ընթացքում ԱԺ ՀՀԿ, ԲՀԿ, ՀԱԿ, ՕԵԿ եւ ՀՅԴ ...
ՀՀ օրհներգի հնչյունների ներքո սեպտեմբերի 13-ին ազդարարվել է ՀՀ ԱԺ հինգերորդ գումարման տասներորդ նստաշրջանի բացումը: ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը պատգամավորների քննարկմանն է ներկայացրել ԱԺ հինգերորդ գումարման տասներորդ նստաշրջանի, սեպտեմբերի 13-15-ի քառօրյա նիստերի օրակարգերի նախագծերը եւ հետաձգումնե...
Սեպտեմբերի 13-ին ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում ՀՀ Ազգային ժողով էին այցելել Երեւանի Ալեքսանդր Պուշկինի անվան թիվ 8 հիմնական դպրոցի մի խումբ ուսուցիչներ եւ աշակերտներ: Բաց դասը վարել է ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը: Ողջունելով ներկաներին՝ ԱԺ նախագահը նշել է, որ խորհրդարանն այն վայրն է, որտեղ քաղ...

On September 13, a working sitting of final compilation and signing of the document on organization and holding of the electoral processes in the Republic of Armenia by the working group of 4+4+4 format, during which the representatives of the NA RPA, PAP, ANC, Rule of Law and ARF Factions signed a ...
On September 13, under the sounds of the RA anthem the opening of the tenth session of the RA NA fifth convocation was announced. The NA Speaker Galust Sahakyan submitted for the deputies’ consideration the draft agendas of the tenth session of the NA fifth convocation and September 13-15 sittings, ...
On September 13, within the framework of the NA Open Doors programme a group of teachers and pupils of Yerevan Alexander Pushkin N 8 General School visited the RA National Assembly. The RA NA Speaker Galust Sahakyan conducted the open lesson. Welcoming those present, the NA Speaker has noted that th...