Հունիսի 7-ին՝ ժամը 13:30-ին, ՀՀ ԱԺ 334 սրահում տեղի կունենա ՀՀ Ազգային ժողովի եւ Ռուսաստանի Դաշնության Դաշնային ժողովի միջեւ համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի անդամների մամուլի ասուլիսը:
Հունիսի 7-ին ՀՀ Ազգային ժողովը շարունակել է քառօրյա նիստերի աշխատանքը` քվեարկությամբ ընդունելով նախորդ նիստում քննարկված «Պետական գույքի մասնավորեցման 2006-2007 թվականների ծրագրի կատարման 2014 թվականի տարեկան հաշվետվությունը հաստատելու մասին», «Գույքի նկատմամբ իրավունքների պետական գրանցման մասին» ՀՀ...
Մամուլի ասուլիսում ամփոփվել է ՀՀ ԱԺ-ի եւ ՌԴ ԴԺ-ի միջեւ համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի 27-րդ նիստի աշխատանքը
Հունիսի 7-ին տեղի է ունեցել ՀՀ ԱԺ փոխնախագահ, ՀՀ Ազգային ժողովի եւ ՌԴ Դաշնային ժողովի միջեւ համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի համանախագահ Հերմինե Նաղդալյանի մամուլի ասուլիսը, որի ընթացքում մանրամասներ են ներկայացվել միջխորհրդարանական հանձնաժողովի? հունիսի 2-4-ը Մոսկվայում եւ Կազանում ...

7 июня Национальное Собрание продолжило работу четырехдневных заседаний, голосованием приняв обсуждавшиеся на предыдущем заседании документы – “Об утверждении годового отчета 2014 г. о выполнении программы приватизации государственного имущества в 2006-2007 гг.”, “О государственной регистрации прав ...
Работа 27-го заседания Межпарламентской комиссии по сотрудничеству НС РА и ФС РФ обобщена на пресс-конференции
7 июня состоялась пресс-конференция вице-спикера НС, сопредседателя Межпарламентской комиссии по сотрудничеству НС РА и ФС РФ Э.Нагдалян, в ходе которой были представлены подробности прошедшего 2-4 июня в Москве и Казани 27-го заседания  межпарламентской комиссии. Э.Нагдалян с удовлетворением о...