Հունիսի 7-ին՝ ժամը 13:30-ին, ՀՀ ԱԺ 334 սրահում տեղի կունենա ՀՀ Ազգային ժողովի եւ Ռուսաստանի Դաշնության Դաշնային ժողովի միջեւ համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի անդամների մամուլի ասուլիսը:
Հունիսի 7-ին ՀՀ Ազգային ժողովը շարունակել է քառօրյա նիստերի աշխատանքը` քվեարկությամբ ընդունելով նախորդ նիստում քննարկված «Պետական գույքի մասնավորեցման 2006-2007 թվականների ծրագրի կատարման 2014 թվականի տարեկան հաշվետվությունը հաստատելու մասին», «Գույքի նկատմամբ իրավունքների պետական գրանցման մասին» ՀՀ...
Մամուլի ասուլիսում ամփոփվել է ՀՀ ԱԺ-ի եւ ՌԴ ԴԺ-ի միջեւ համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի 27-րդ նիստի աշխատանքը
Հունիսի 7-ին տեղի է ունեցել ՀՀ ԱԺ փոխնախագահ, ՀՀ Ազգային ժողովի եւ ՌԴ Դաշնային ժողովի միջեւ համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի համանախագահ Հերմինե Նաղդալյանի մամուլի ասուլիսը, որի ընթացքում մանրամասներ են ներկայացվել միջխորհրդարանական հանձնաժողովի? հունիսի 2-4-ը Մոսկվայում եւ Կազանում ...

On June 7, the RA National Assembly continued the work of the four-day sittings, passing by voting the draft laws on Approval of the Annual Report for 2014 of the Implementation of the State Property Privatization Programme for 2006-2007, on Amendments to the RA Law on Service in the National Securi...
At Press Conference Work of the 27th Sitting of Inter-parliamentary Committee on Cooperation between RA NA and RF FA Summed up
On June 7, the press conference of the RA NA Deputy Speaker, the Co-Chair of the Inter-Parliamentary Committee on Cooperation between the RA National Assembly and the RF Federal Assembly Hermine Naghdalyan was held, where details were presented on the agenda items of the 27th sitting of the Inter-Pa...