ՀՀ Ազգային ժողովի պետական-իրավական հարցերի ու ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում Հովհաննես Սահակյանի եւ Գագիկ Մինասյանի նախագահությամբ նոյեմբերի 3-ին քննարկվել են «ՀՀ 2016թ-ի պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծով իշխանության օրենսդիր, գործադիր եւ դատակ...
Նոյեմբերի 3-ին ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Գալուստ Սահակյանը ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի եւ Երեւանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի հետ այցելել է Եռաբլուր՝ հարգանքի տուրք մատուցելու Աշոտ Նավասարդյանի հիշատակին: Նշենք, որ այսօր լրանում է Հայաստանի Հանրապետական կուսակցության հիմնադիր, ազգային-քաղաքական գոր...

On November 3 the expenditures envisaged for the implementation of the activities of the legislative, executive and judicial bodies by the RA draft law “On the RA State Budget for 2016” were debated at the joint sitting of the RA NA Standing Committees on State and Legal Affairs and on Financial-Cre...
On November 4 the President of the RA National Assembly Galust Sahakyan with the RA Prime Minister Hovik Abrahamyan and the Mayor of Yerevan Taron Margaryan visited Yerablur, paying tribute to Ashot Navasardyan’s memory. Let us note that today is the 17th death anniversary of Ashot Navasardyan, the ...