Փետրվարի 5-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանի նախագահությամբ տեղի է ունեցել ՀՀ ԱԺ խորհրդի արտահերթ նիստը: Խորհուրդը համաձայնություն է տվել 2020 թվականի փետրվարի 6-ին՝ ժամը 11:00-ին, Ազգային ժողովի պատգամավորների նախաձեռնությամբ Ազգային ժողովի արտահերթ նիստ գումարելուն: Խորհուրդը նաեւ համաձայնություն ...
Փետրվարի 5-ին տեղի ունեցած ՀՀ ԱԺ առողջապահության եւ սոցիալական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստում Նարեկ Զեյնալյանի նախագահությամբ առաջին ընթերցմամբ քննարկվել է ՀՀ կառավարության հեղինակած «Բնակչության բժշկական օգնության եւ սպասարկման մասին» ՀՀ օրենքում փոփոխություն կատարելու մասին» եւ կից ներկայացվ...

On February 5, the extraordinary sitting of the RA NA Council was held moderated by the RA NA Speaker Ararat Mirzoyan.The Council agreed to convene an extraordinary sitting of the National Assembly on the initiative of the deputies of the National Assembly on 6 February 2020 at 11:00a.m.The Council ...
On February 5, at the RA NA Standing Committee on Health Care and Social Affairs moderated by Narek Zeynalyan the draft law on Amending the RA Law on Medical Aid and Service of Population authored by the RA Government and the enclosed presented package of bills were debated in the first reading. The...