16.03.2018, ժամը 12:00, 214 սենյակ,
Մարտի 17-ին ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Արա Բաբլոյանը մասնակցել է ՀՀ ԱԺ առողջապահության եւ սոցիալական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախաձեռնությամբ կազմակերպված աշխատանքային քննարկմանը: Հրավիրվել էին «Առողջապահության կազմակերպիչների միավորում» հասարակական կազմակերպության նախագահության անդամները: Քննարկ...
ՀՀ ԱԺ նախագահի տեղակալ Էդուարդ Շարմազանովի գլխավորած պատվիրակությունը, որի կազմում են ՀՀ ԱԺ պատգամավորներ Տաճատ Վարդապետյանը եւ Գագիկ Մելիքյանը, մարտի 16-ին այցելել է Սանկտ Պետերբուրգի Սուրբ Կատարինե հայկական եկեղեցի, հանդիպել Սանկտ Պետերբուրգի հոգեւոր հովիվ Պողոս աբեղա Վարդանյանի հետ: Կարեւորվել է ...

Working Discussion at RA NA Standing Committee on Health Care and Social Affairs
On March 17, the President of the RA National Assembly took part in the working discussion organized on the initiative of the RA NA Standing Committee on Health Care and Social Affairs. The members of the chairmanship of the NGO Health Care Organizers’ Union were invited.Problems concerning the sale...
17.03.2018
Delegation Led by Eduard Sharmazanov Visits Saint Catherine Armenian Church of Saint Petersburg
On March 16, the delegation led by the RA NA Deputy Speaker Eduard Sharmazanov, comprised of the RA NA deputies Tatshat Vardapetyan and Gagik Melikyan visited Saint Catherine Armenian Church in Saint Petersburg, met with the spiritual leader of Saint Petersburg Poghos Hieromonk Vardanyan.The role of...