Արարատ Միրզոյանը ՀՀ անկախության 29-ամյակի միջոցառումների շրջանակում այցելել է Եռաբլուր պանթեոն
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանը Հայաստանի Հանրապետության անկախության 29-ամյակի միջոցառումների շրջանակում այցելել է Եռաբլուր պանթեոն: Հայաստանի խորհրդարանի ղեկավարը Հայաստանի եւ Արցախի Հանրապետությունների նախագահների, ՀՀ վարչապետի եւ Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Բ-ի հետ ծաղիկներ են խոնարհել ու հարգա...
ՀՀ ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանի շնորհավորական ուղերձը ՀՀ անկախության 29-րդ տարեդարձի կապակցությամբ
«Հայաստանի Հանրապետության սիրելի' քաղաքացիներ, սիրելի' հայրենակիցներ, շնորհավորում եմ բոլորիս Հայաստանի Հանրապետության անկախության 29-րդ տարեդարձի կապակցությամբ: 1991 թվականի այս օրը տեղի ունեցած անկախության հանրաքվեն դե յուրե բովանդակություն հաղորդեց այն բնական տարածքին, որտեղ ապրում եւ կենսագործու...

Ararat Mirzoyan Visits Yerablur Pantheon in the Framework of Events of 29th Anniversary of RA Independence
The Speaker of the RA National Assembly Ararat Mirzoyan visited Yerablur Pantheon in the framework of the events of the 29th anniversary of the Independence of the Republic of Armenia.The Head of Armenia’s Parliament together with the Presidents of the Republic of Armenia and Artsakh Republic, the R...
Congratulatory Message by RA NA President Ararat Mirzoyan on the 29th Anniversary of the RA Independence
“Dear citizens, dear compatriots of the Republic of Armenia, I congratulate all of us on the occasion of the 29th anniversary of the Independence of the Republic of Armenia.The independence referendum held on this day of 1991 gave de jure content to the natural territory where we, the Armenians live...