Հունվարի 20-ին նախատեսված խորհրդարանական լսումները չեն կայանա
ՀՀ Ազգային ժողովի պետական-իրավական հարցերի մշտական հանձնաժողովը, քննարկելով ստեղծված իրավիճակը եւ հաշվի առնելով Գյումրիում ոճրագործության զոհ դարձած Ավետիսյանների ընտանիքի փոքրիկի` Սերյոժա Ավետիսյանի մահվան հանգամանքը, գտնում է, որ պետք է հետաձգել հունվարի 20-ին նախատեսված խորհրդարանական լսումները: ...
19.01.2015
Հունվարի 20-ին՝ ժամը 12:00-ին, ԱԺ 334 սենյակում ԱԺ պետական-իրավական հարցերի մշտական հանձնաժողովը կազմակերպում է խորհրդարանական լսումներ՝ «2015 թ. հունվարի 12-ին Գյումրիում տեղի ունեցած ողբերգական դեպքերի հետ կապված իրավական գործընթացների մասին» թեմայով: Լսումների ընթացակարգը տեղադրված է ՀՀ ԱԺ պաշտոն...

Намеченные на 20 января парламентские слушания не состоятся
Постоянная комиссия НС по государственно-правовым вопросам, обсудив создавшееся положение и учитывая кончину малыша Сережи Аветисяна вследствие злодеяния в отношении семьи Аветисян в Гюмри, считает необходимым отложить намеченные на 20 января парламентские слушания.Таким образом, 20 января намеченны...
20 января, в 12.00 часов, в комн.334, Постоянная комиссия НС по государственно-правовым вопросам организует парламентские слушания на тему “О правовых процессах в связи с трагическими событиями в Гюмри 12 января 2015 года”.Регламент слушаний размещен на официальном сайте НС РА, на странице вышеуказа...