Հունիսի 20-ին ՀՀ Ազգային ժողովը կքննարկի «Կառավարության ծրագրին հավանություն տալու մասին» հարցը, որից հետո կգումարի արտահերթ նստաշրջան
ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը ստորագրել է որոշում, ըստ որի` «Ազգային ժողովի կանոնակարգ» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 34-րդ հոդվածի 7-րդ մասի համաձայն` Հայաuտանի Հանրապետության Ազգային ժողովի հինգերորդ գումարման առաջին նստաշրջանի օրակարգի «զ» կետի` «Կառավարության ծրագրին հավանություն տալու մասին...
18.06.2012
Հովիկ Աբրահամյանն ընդունեց ՀՊՏՀ ուսխորհրդի անդամներին
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը հունիսի 18-ին հանդիպեց Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ուսանողական խորհրդի անդամների եւ բուհի ռեկտոր Կորյուն Աթոյանի հետ: Որպես ՀՊՏՀ խորհրդի նախագահ` խորհրդարանի ղեկավարը ուսանողների հետ քննարկեց նրանց առաջիկա ծրագրերն ու անելիքները: Ուսանողներ...

On June 20 the RA National Assembly Will Debate the Issue “On Approving the Government Programme,” After Which Extraordinary Session Will be Convened
RA NA President Hovik Abrahamyan has signed a decision, according to which, under the Part 7 of the Article 34 of the law of the Republic of Armenia “Rules of Procedure of the National Assembly” the debate of the item “f” of the first session agenda of the fifth convocation of the National Assembly ...
On June 18 Hovik Abrahamyan the RA National Assembly President met with the members of the Student Council of the Armenian State University of Economics (ASUE) and the Chancellor of the Higher Educational Institution Koryun Atoyan.As ASUE Council President, the Head of the Parliament discussed ...