Հուլիսի 17-ին ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Նաիրա Զոհրաբյանը հանդիպեց հասարակական կազմակերպությունների մոտ 30 ներկայացուցիչների հետ: Երիտասարդներին հետաքրքրում էր Եվրասիական տնտեսական միության եւ Եվրոպական միության հետ Հայաստանի հարաբերությունների ներկա փուլը: Տիկին Զոհ...
Հուլիսի 17-ին ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արտակ Զաքարյանը եւ հանձնաժողովի անդամ Մհեր Շահգելդյանը հանդիպեցին Նիդեռլանդների Թագավորության խորհրդարանի պատվիրակությանը՝ Ներկայացուցիչների պալատի պատգամավոր, «Ազատություն եւ ժողովրդավարություն» ժողովրդական կուսակցության ԵՄ...

On July 17 the Chair of the NA Standing Committee on European Integration Naira Zohrabyan met with about 30 representatives of non-governmental organizations /NGOs/. The young people were interested in the present stage of Armenia's relations with the Eurasian Economic Union and the European Union. ...
On July 17 the Chair of the RA NA Standing Committee on Foreign Relations Artak Zakaryan and the Committee member Mher Shahgeldyan met with the delegation from the Parliament of the Kingdom of the Netherlands, headed by Mark Verheijen, Member of the House of Representatives, the EU spokesman for the...