Հուլիսի 17-ին ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Նաիրա Զոհրաբյանը հանդիպեց հասարակական կազմակերպությունների մոտ 30 ներկայացուցիչների հետ: Երիտասարդներին հետաքրքրում էր Եվրասիական տնտեսական միության եւ Եվրոպական միության հետ Հայաստանի հարաբերությունների ներկա փուլը: Տիկին Զոհ...
Հուլիսի 17-ին ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արտակ Զաքարյանը եւ հանձնաժողովի անդամ Մհեր Շահգելդյանը հանդիպեցին Նիդեռլանդների Թագավորության խորհրդարանի պատվիրակությանը՝ Ներկայացուցիչների պալատի պատգամավոր, «Ազատություն եւ ժողովրդավարություն» ժողովրդական կուսակցության ԵՄ...

Встреча с представителями общественных организаций
17 июля председатель Постоянной комиссии НС по вопросам европейской интеграции Н.Зограбян встретилась с более чем 30 представителями общественных организаций.Молодежь интересовал нынешний этап отношений Армении с Евразийским экономическим союзом и Европейским Союзом. Г-жа Зограбян обстоятельно предс...
Встречи парламентской делегации Нидерландов в НС
17 июля председатель Постоянной комиссии НС по внешним сношениям А.Закарян и член комиссии М.Шахгельдян встретились с парламентской делегации Королевства Нидерландов во главе с депутатом Палаты представителей, ответственным по вопросам ЕС народной партии “Свобода и демократия” Марком Ферхайеном. ...