Հուլիսի 15-ին ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արտակ Զաքարյանը հանդիպեց Լատվիայի Հանրապետության արտաքին գործերի նախարարության պետքարտուղարի տեղակալ, քաղաքական հարցերով տնօրեն Էդուարդս Ստրիպրայսի գլխավորած պատվիրակության անդամների հետ: Զրուցակիցները քննարկեցին երկկողմ հետ...
Հուլիսի 15-ին Հայաստան-Մեծ Բրիտանիա բարեկամական խմբի ղեկավար Թեւան Պողոսյանը, խմբի անդամներ Կարինե Աճեմյանը, Ռուզաննա Մուրադյանը, Լյուդմիլա Սարգսյանը, Միքայել Մելքումյանը, Արծվիկ Մինասյանը եւ Լեւոն Դոխոլյանը մանրամասներ ներկայացրին հուլիսի 6-12-ը Միջխորհրդարանական միությունում բրիտանական խմբի նախագա...

On July 15 Artak Zakaryan, Chair of the RA NA Standing Committee on Foreign Relations, met with the members of the delegation led by Edward Stiprais, Deputy Secretary of State-MFA political director.The interlocutors discussed issues of bilateral concern, highlighted deepening of Armenian-Latvian in...
On July 15 Tevan Poghosyan, Head of the Armenia-Great Britain Friendship Group, and the Group members Karine Atshemyan, Ruzanna Muradyan, Lyudmila Sargsyan, Mikayel Melkumyan, Artsvik Minasyan, Levon Dokholyan detailed on the July 6-12 visit to London at the invitation of Alistair Burt, Chair of the...