Քննարկվել են ՀՀ ֆինանսական քաղաքականությանը վերաբերող հարցեր
ՀՀ կենտրոնական բանկի ու ՀՀ ԱԺ ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախաձեռնությամբ մարտի 10-ին Կենտրոնական բանկում տեղի է ունեցել ԿԲ ղեկավար կազմի եւ ԱԺ պատգամավորների հանդիպում: Քննարկվել են դրամավարկային քաղաքականությանը, ֆինանսական կայունությանը եւ անկանխիկ գործառնությ...
Մենք ժողովրդավարությունը համարում ենք տարածաշրջանում կայունության եւ խաղաղության հասնելու միակ երկարատեւ ու կայուն ճանապարհը. Մերի Գալստյանը ելույթ է ունեցել ԵՄ-Հայաստան խորհրդարանական գործընկերության կոմիտեի նիստում
ԵՄ-Հայաստան խորհրդարանական գործընկերության կոմիտեի 3-րդ նիստում ելույթ է ունեցել հայկական պատվիրակության անդամ Մերի Գալստյանը: «Հարգելի՛ գործընկերներ, Շնորհակալություն մեզ հյուրընկալելու համար Բրյուսելում, ԵՄ-Հայաստան խորհրդարանական գործընկերության կոմիտեի 3-րդ նիստին: Ցանկանում եմ ընդգծել Եվրոպական...

Обсуждены вопросы финансовой политики РА
10 марта по инициативе Центрального банка (ЦБ) РА и Постоянной комиссии НС по финансово-кредитным и бюджетным вопросам состоялась встреча руководства ЦБ и депутатов НС.Обсуждены вопросы денежно-кредитной политики, финансовой стабильности и безналичных операций.Во встрече приняли участие председатель...
Выступление М.Галстян на 3-м заседании Комитета парламентского партнерства ЕС-Армения
Член армянской делегации М.Галстян выступила на 3-м заседании Комитета парламентского партнерства ЕС-Армения:"Уважаемые коллеги,спасибо, что приняли нас на 3-м заседании Комитета парламентского партнерства ЕС-Армения в Брюсселе.Хотелось бы подчеркнуть важность партнерства между Евросоюзом и Арменией...