Արցախի Հանրապետության Անկախության օրվա առթիվ աշխատանքային այցով Ստեփանակերտում գտնվող ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանը սեպտեմբերի 1-ին հանդիպել է Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանի հետ: Հայաստանի խորհրդարանի նախագահ Արարատ Միրզոյանն ընդգծել է, որ տարիներ առաջ համայն հայութ...
Արարատ Միրզոյանն Արցախի Հանրապետության Անկախության օրվա կապակցությամբ շնորհավորական ուղերձ է հղել ԱՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Թովմասյանին
«Հարգելի պարոն Թովմասյան, Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի եւ անձամբ իմ անունից Ձեզ եւ ողջ արցախահայությանն եմ հղում իմ ջերմ շնորհավորանքներն ու բարեմաղթանքները Արցախի Հանրապետության Անկախության օրվա կապակցությամբ: Անթաքույց հպարտությամբ եմ հետեւում Արցախում տեղի ունեցող բարեփոխումների եւ զար...
ՀՀ ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանը սեպտեմբերի 1-2-ն աշխատանքային այցով կլինի Արցախի Հանրապետությունում: ...

On September 1, the Speaker of the RA National Assembly Ararat Mirzoyan, being in Stepanakert on a working visit on the occasion of Independence Day of Artsakh Republic, met with the President of Artsakh Republic Arayik Harutyunyan.The Speaker of Armenia’s Parliament Ararat Mirzoyan underlined that ...
Ararat Mirzoyan Sends Congratulatory Address on Independence Day of Artsakh Republic to AR NA Speaker Artur Tovmasyan
“Dear Mr Tovmasyan,On behalf of the National Assembly of the Republic of Armenia and personally me, I address my warm congratulations and good wishes on Independence Day of Artsakh Republic. I follow with undisguised pride the rapid process of the reforms and development, taking place in Artsakh, wh...
On September 1-2, the RA NA Speaker Ararat Mirzoyan will be in Artsakh Republic on a working visit. ...